Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Aktuální počasí

Počasí dnes:

8. 4. 2020

j

Bude většinou jasno až skoro jasno. Denní teploty 16 až 20°C. Noční teploty 6 až 2°C.

Přehrát/Zastavit Další

Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch

Obsah

Školní rok 2019 / 2020

 


SRPEN


  1. 26. - 27. 8. 2019 - Teambuilding -  Poděbrady, přihlášení
  2. 28. - 30. 8. 2019 - Přípravný týden - všichni zaměstnanci

  ZÁŘÍ


  1. 2. 9. 2019 - Slavnostní zahájení školního roku - 8.00, tělocvična 1. a 9. třída, ostatní žáci ve svých třídách, 4. a 5. A na středisku, předpokládaný konec v 9.00
  2. 20. 9. 2019 - Cyklovýlet - rozhledna Romanka, 5. B, 7.30 - 12.00
  3. 23. 9. 2019 - Jablíčkohraní - projekt ŠD, 13.00 - 14.30
  4. 25. 9. 2019 - Národní muzeum Praha - Rytíři nebes, 5. B, 7.00 - 15.30
  5. 26. 9. 2019 - Cykloexkurze - muzeum hraček na Loučeni, 3. třída, 7.30 - 12.05
  6. 26. 9. 2019 - Sběr - všichni
  7. 27. 9. 2019 - SOV - 1. - 3. třída, sportovní akce,8.00 - 11.00
  8. 28. 9. 2019 - Státní svátek (sobota)
  9. 30. 9. 2019 - OVOV - pětiboj všestrannosti - sport. akce, 2. stupeň, 13.00 - 15.00

ŘÍJEN


  1. 2. 10. 2019 - Dopravní výchova - 3. - 5. třída, 8.00 - 12.00, projekt
  2. 8. 10. 2019 - Milujeme bubnování - 1. - 5. třída. 7.30 - 10.15, prevent. program
  3. 10. 10. 2019 - Sportovně rekreační výlet - 7. třída, Praha, 8.30 - 19.30
  4. 14. 10. 2019 - Divadlo Bonbon v ŠD - 13.30, tělocvična, placeno ze záloh
  5. 17. 10. 2019 - 5. A jede na hrad - Praha, 5. A, 6.54 - 15.54
  6. 21. 10. 2019 - Autorské čtení v ŠD - 1. - 3. oddělení, 12.45 - 14.30, Jitka Vítová autorka dětské literatury, 40,- / žák - placeno ze záloh
  7. 22. 10. 2019 - ÚP, mladobol. hrad - exkurze, 9. třída, 6.45 - 15.20
  8. 23. 10. 2019 - Komiks - knihovna Nymburk, 5. B, 8.30 - 12.00
  9. 28. 10. 2019 - Státní svátek (pondělí)
  10. 29. - 30. 10. 2019 - Podzimní prázdniny
  11. 31. 10 - 1. 11. 2019 - Ředitelské volno

LISTOPAD


  1.  4. 11. 2019 - Světélkování - ŠD, celodružinový projekt, 12.45 - 14.30
  2. 5. 11. 2019 - Dopravní hřiště - 4. A, Mladá Boleslav
  3. 7. 11. 2019 - Kamarádství, šikana a kyberšikana - preventivní program, 2. - 5. B, 7.30 - 11.10, dle rozpisu
  4. 11. 11. 2019 - Čtenářská dílna - knihovna Nymburk, 2. třída, 6.40 - 11.25
  5. 11. 11. 2019 - Martinská slavnost - ŠD, 12.45 - 14.30
  6. 12. 11. 2019 - Týden vědy a techniky - exkurze, Nový Knín, 8. - 9. třída,
  7. 14. 11. 2019 - IT bezbezpečí - preventivní program, 6. - 7. třída, 9.30 - 11. 10, 12.30 - 14.00
  8. 14. 11. 2019 - Šípková Růženka a O dvanácti měsíčkách - Hálkovo divadlo Nymburk, 2. A + 3. A, 6.40 - 11.25
  9. 17. 11. 2019 - Státní svátek (neděle)
  10. 20. 11. 2019 - 7. třída jede do Templu - Templ MB
  11. 22. 11. 2019 - 6. třída jede do Templu - Templ MB
  12. 22. 11. 2019 - SPCCH Poděbrady - vystoupení kroužku kytar + gymnastiky, 6.54 - 11.25
  13. 26. 11. 2019 - Planetárium Hradec Králové - exkurze, 5. B
  14. 26. 11. 2019 - Královna Kapeska - hudební divadlo Karlín Praha, 4. + 5. A
  15. 26. 11. 2019  - 18. 2. 2020  - Plavání - 2. a 3. třída, 7.00 - 10.30, MB
  16. 28. 11. 2019 - KMD: Jak je důležité býti s Filipem - Divadlo pod Palmovkou, Praha, odjezd 13.00 od školy

PROSINEC


  1. 3. 12. 2019 - Vánoční výstava - 15.30 - 18.00, tělocvična
  2. 5. 12. 2019 - Poslední aristokratka - CineStar MB, celý 2. stupeň, 9.00 - 14.30
  3. 18. 12. 2019 - Turnaj ve vybíjené - 4. - 6. třída, 9:30 - 10:30, tělocvična
  4. 18. 12. 2019 - Vánoční filmové odpoledne - ŠD, celodružinový projekt, 13:00 - 14:30, tělocvična
  5. 18. 12. 2019 - Anglické divadlo - 5. B pro rodiče, 16:00 - 16:30, tělocvična
  6. 18. 12. 2019 - Vánoční besídka pro rodiče - 1. třída, 15:30 - 16:00
  7. 23. 12. 2019 - 3. 1. 2020 - Vánoční prázdniny

LEDEN


  1. 6. 1. 2020 - začátek vyučování po vánočních prázdninách (pondělí)
  2. 21. 1. 2020 - Turnaj ve vybíjené - Milovice, 4. a 5. třída, vybraní žáci, 7:30 - 12:00
  3. 22. 1. 2020 - Turnaj v přehazované - Milovice, 8. a 9. třída, vybraní žáci, 7:00 - 12:00
  4. 22. 1. 2020 - Bruslení - 6., 7. třída, Benátky nad Jizerou, 11:30 - 13:00
  5. 29. 1. 2020 - Bruslení - 6., 7. třída, Benátky nad Jizerou, 11:30 - 13:00
  6. 25. 1. 2020 - KMD: Čarodějka, odjezd 17:00 od pošty
  7. 31. 1. 2020 - Pololetní prázdniny

ÚNOR


  1. 3. - 9. 2. 2020 - Jarní prázdniny
  2. 14. - 15. 2. 2020 - Přespávání kytarového kroužku - Všejany
  3. 15. 2. 2020 - Turnaj ve stolním tenise - senioři Poděbrady x žáci naší školy
  4. 25. 2. 2020 - NSČ ŠD: Masopust - 12.45, zájemci
  5. 27. 2. 2020 - Anglické divadelní představení - Mladá Boleslav, 5. B, 6.40 - 12.00
  6. 27. 2. 2020 - Anglické divadelní představení - Mladá Boleslav,  8. A
  7. 27. 2. 2020 - Cosmos Discovery - výstava Holešovice Praha, 6. třída

BŘEZEN


  1. 6. 3. 2020 - Turnaj v přehazované - 4. a 5. třída - výběr, MB, 7.00 - 13.00
  2. 9. 3. 2020 - Vesmír - přednáška, 1. - 2. třída, 4. - 5. A
  3. 17. 3. 2020 - Mykologie - přednáška, všichni, 8:00 - 12:00
  4. 19. 3. 2020 - Kocour v botách - divadlo, 1. třída + MŠ
  5. 25. 3. 2020 - Mobilní planetárium - 1. a 2. třída, 8:30 - 9:30
  6. 25. 3. 2020 - KMD: Představení Pražského komorního baletu - odjezd od školy 12:30

 DUBEN


  1. 7. 4. 2020 - Běh s vejcem - 1. stupeň, 7.45 - 11.00
  2. 7. 4. 2020 - NSČ ŠD: Vynášení Morany - 13.00, zájemci 1. stupeň
  3. 8. 4. 2020 - Indiánskou stezkou - ŠD, 12.30 - 14.30
  4. 9. 4. 2020 - Velikonoční prázdniny
  5. 10. 4. 2020 - Státní svátek (pátek)
  6. 13. 4. 2020 - Státní svátek (pondělí)
  7. 14. 4. 2020 - Klíčování - knihovna Nymburk, 2. třída, 8:30 - 14:00

KVĚTEN


  1. 1. a 8. 5. 2020 - Státní svátek (pátek)
  2. 4. - 8. 5. - Škola v přírodě - 5. B, Malá Skála
  3. 6. 5. 2020 - Projektový den - všichni
  4. 12. 5. 2020 - Fotografování tříd
  5. 13. - 17. 5. 2020 - Londýn - 13.30 odjezd od školy, přihlášení
  6. 18. 5. 2020 - KMD: Kytice - Národní divadlo
  7. 20. 5. 2020 - Maraton
  8. 28. - 29. 5. 2020 - Krakov, Osvětim - exkurze, 9. třída

ČERVEN


  1. 1, - 5. 6. 2020 - Cyklistický kurz - 6. - 8. třída, Ostružno
  2. 18. 6. 2020 - Čachiáda - všichni + hosté, 7.45 - 12.30
  3. 22. 6. 2020 - Vyhlášení výsledků Čachiády - tělocvična, 8.00 - 9.30, všichni