Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Aktuální počasí

Počasí dnes:

18. 11. 2018

oblacnosesnez

Bude polojasno až oblačno, během odpoledne od severu občasné sněhové přeháňky nebo slabé sněžení. Denní teploty 3 až 7°C. Noční teploty 0 až -4°C.

Přehrát/Zastavit Další

Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch

Obsah


Medailonky z akcí - archiv

 

Školní rok 2015 - 2016
 

  1. OVOV 
  2. Pernštejni
  3. Cyklovýlet - Benátky nad Jizerou- 4. třída
  4. Čachovický pětiboj
  5. Běh zámeckým parkem - Benátky n. J.
  6. Sběr
  7. Jablíčkový den - 1. A
  8. Spaní ve škole - 4. třída
  9. Chování za mimořádných situací
  10. Chování za mimořádných situací - 5. třída
  11. Dopravní hřiště - 4. třída
  12. Den otevřených dveří - 1. B
  13. Láska ano, děti ještě ne - prevence
  14. Bylinková zahrádka
  15. NSČ: 6. třída
  16. Workshop o včelách
  17. Workshop o včelách - 2. třída
  18. Klub mladých diváků
  19. Čtení ve spacáku - 5. třída
  20. Výlov vlkavského rybníka - 1. B
  21. Hry a zpívání - 3. třída
  22. Myška z bříška - divadlo
  23. Vánoční zvonění - Čachovice
  24. Předvánoční tvoření - 8. třída
  25. Mikulášská nadílka - 9. třída
  26. Předvánoční vystoupení pro seniory
  27. Tradiční předvánoční výstava
  28. Vánoční koleda - divadlo - 5. třída
  29. Vánoční workshopy - 5. třída
  30. Vánoční workshopy pro děti
  31. Workshop - 6. třída
  32. Adventní vystoupení - 1. stupeň
  33. Miniturnaj ve vybíjené
  34. Novoroční turnaj v míčových hrách
  35. Dějepisná olympiáda
  36. ÚP MB - 9. třída
  37. Sněhuláci pro Afriku - projekt
  38. Planetárium Praha - 5. třída
  39. Zimní den- 1. A
  40. Jsi on line - I. + II.
  41. NSČ: Masopust - ŠD
  42. Veselé zoubky - prevence
  43. Recitační soutěž
  44. Lyžařský výcvik
  45. Abraka Muzika - prevence
  46. Turnaj ve stolním tenise
  47. Velikonoční projekt - 1. A
  48. Velikonoční tvoření - 6. třída
  49. NSČ: Běh s vejcem - ŠD
  50. Den otevřených dveří - 5. třída
  51. NSČ: Vynášení Morany - ŠD
  52. Běh Štěpánkou
  53. Pískání pro radost a zdraví - Loučeň
  54. Běh lipovou alejí
  55. Středočeský taneční pohár - ŠD
  56. Po stopách Karla VI.
  57. Ukliďme Česko
  58. Domestos - projekt
  59. Mladí zdravotníci - oblastní kolo soutěže MB
  60. Mladí cyklisté - okresní kolo soutěže
  61. Karel VI. - celoškolní projekt - ŠD
  62. Karel IV. - 1. B
  63. Karel IV. - 1. A
  64. Karel IV. - 2. třída
  65. Karel IV. - 3. třída
  66. Karel IV. - 4. třída
  67. Karel IV. - 5. třída
  68. Karel IV. - 2. stupeň
  69. Spaní ve škole - 6. třída
  70. Korunovační klenoty - 9. třída
  71. Atletický trojboj
  72. Sportovní exkurze - 5. třída
  73. Literárně - zeměpisná exkurze
  74. Třídní výlet - Praha - 3. třída
  75. Piknik v trávě - 1. A
  76. Čachovický maraton - III.
  77. Sportovně - vlastivědná exkurze
  78. Pivovar Nymburk - exkurze
  79. Třídní výlet - Ostrá Botanicus - 1. B
  80. Třídní výlet - 1. A
  81. Den slabikáře - 1. A
  82. Ovoce a zelenina do škol - projekt
  83. Pasování na čtenáře - 1. A
  84. Pasování na čtenáře - 1. B
  85. Čachiáda
  86. Chování v rizikových a mimořádných situacích
  87. Všejanské slavnosti Františka Josefa I. - vystoupení
  88. NSČ: 4. třída
  89. Vystoupení pro rodiče - zájmové kroužky

 

Školní rok 2016 - 2017

  1.  

 

Školní rok 2017 - 2018
 

  1. Uspávání broučků - ŠD
  2. Jablečná slavnost - ŠD
  3. Sportovní akademie - MŠ
  4. Čachovické jablko
  5. ÚP MB - 9. třída
  6. Kurz dopravní výchovy
  7. Filmové představení
  8. Kaštanová olympiáda - ŠD
  9. Divadelní představení
  10. Branný den
  11. Chování za mimořádných situací
  12. Chování za mimořádných situací
  13. Kočkohrátky
  14. Šikana, kyberšikana - prevence
  15. Návštěva knihovny
  16. Bramborobraní - ŠD
  17. Výlov vlkavského rybníka
  18. NSČ - 1. třída a 9. třída
  19. Muzeum Českého ráje
  20. Korálkování
  21. Středověká vzdělanost
  22. Spaní ve škole - 7. třída
  23. Planetárium
  24. Zdravé zoubky - prevence
  25. Koncert fléten ve Všejanech
  26. Zážitkové čtení v knihovně
  27. Vánoční výstava
  28. Vánoční výstava 2
  29. Turnaj ve vybíjené
  30. Vánoční třídní výstava - 4. třída
  31. Celé Česko čte dětem - ŠD
  32. Klima třídy - 3. třída
  33. Klima třídy - 4. třída
  34. Recitační soutěž
  35. Edison
  36. Abraka Muzika - prevence
  37. Turnaj ve stolním tenise
  38. Kamarádi ze světa - projekt
  39. Noc s Andersenem
  40. Divadlo - O líné babičce
  41. Soutěž flétnových souborů - Loučeň
  42. Pivovar Nymburk - exkurze
  43. Plackohraní
  44. Sportovně - geografický kurz
  45. Pískový lom - exkurze
  46. Besip
  47. Třídní výlet - 1. třída
  48. Cyklovýlet - Jívák, Loučeň
  49. Skládka Benátky nad Jizerou - exkurze
  50. Třídní výlet - Ostrá - Botanicus
  51. Dopravní hřiště
  52. Za babičkou Boženy Němcové
  53. Pasování na čtenáře - 1. třída
  54. ZOO Liberec - 5. třída
  55. Setkání rodičů s druháčky
  56. Branný den - 4. třída
  57. Čachovický talent - ŠD
  58. NSČ: Masopust - ŠD
  59. Sněhuláci pro Afriku - projekt
  60. NSČ: Běh s vejcem - ŠD
  61. NSČ: Vynášení Morany - ŠD
  62. Spaní ve škole - 1. třída ŠD
  63. Sedmilhář + Čarodějnická diskotéka - ŠD
  64. Mladí zdravotníci - oblastní kolo soutěže MB
  65. Čachiáda