Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Aktuální počasí

Počasí dnes:

20. 1. 2020

oblacnosesnez

Bude polojasno až oblačno, na východě až zataženo a místy sněžení nebo sněhové přeháňky. Denní teploty 0 až 4°C. Noční teploty -1 až -5°C.

Přehrát/Zastavit Další

Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch

Obsah

 

Vnitřní řád zájmových útvarů - s účinností od 19. 9. 2016
 



V Čachovicích dne 2. 9. 2019

 

Pokyn k platbě – placené kroužky ZŠ
 

Vážení zákonní zástupci,

děkujeme Vám, že jste přihlásili své dítě na kroužek v naší základní škole.

Žádáme o úhradu platby za kroužek na náš bankovní účet dle níže uvedeného pokynu nejpozději do 31. 1. 2020

Pokud platba neproběhne do 31. 1. 2020, nebude dítě do kroužku přijato.

 

Výše jednotlivé platby 900 Kč/leden - květen

Číslo účtu školy: 181625201/0300

Variabilní symbol: datum nar. dítěte (tvar: ddmmrrrr = např.: 10022001)

! Pro příjemce platby: Příjmení+třída -  název zájmového kroužku (např: NOVAK 2. A -  Sportovní kroužek)

 

Názvy kroužků naleznete, viz. níže.

 

Pozn.: Celkové vyúčtování proběhne po skončení kroužku v červnu 2020, bližší informace u paní hospodářky, Jany Knesplové na tel: 326307668

 
S poděkováním Ing. Monika Nejedlá, ředitelka školy

 


ZÁJMOVÉ KROUŽKY 2019 – 2020
 

Kroužky v rámci školní družiny
 

1. Výtvarný kroužek - středa 12.45 - 14.15 (1. - 3. třída)

- v rámci ŠD (zdarma) - pouze 150,- /pololetí - příspěvek na výtvarný materiál (příspěvek převodem na účet školy)

 - L. Kováčová 


2. Aerobik úterý 14.00 - 14.45 (2. - 5. třída)

v rámci ŠD (zdarma) - L. Kováčová 


3. Zdravotnický kroužek - čtvrtek 14.00 - 14.45 (mladší)
                                        čtvrtek 15.30 - 16.15 (starší žáci – 1x za 14 dní)

 - v rámci ŠD (zdarma) - L. Kováčová 



 

Kroužky hrazené zákonnými zástupci

platba převodem na účet školy nebo po domluvě hotově v kanceláři školy
 


4. Gymnastika - úterý 15.30 - 16.30 (7. - 8. třída)

- placený - L. Kováčová 


5. Hra na flétnu - pátek 11.45 - 12.30 (4. - 5. třída)

placený - Mgr. Jana Čížková


6. Hra na kytaru - pátek 13.00 - 14.00 (3. - 9. třída)

- placený - PaedDr. Ivana Illichmannová


7. Atletika a sportovní hry - čtvrtek 14.00 - 15.00 (3. - 5. třída)

- placený – Mgr. Tomáš Kratochvíl


8. Florbal - pátek 13.00 - 15.00 (3. - 9. třída)

placený - Mgr. Radek Říha


9. Řemeslnický kroužek - středa 13.00 - 14.30 (1x za 2 týdny) - (6. – 9. třída)

placený - Mgr. Radek Říha


10. Taneční kroužek - pondělí 15.00 - 16.00 (6. - 9. třída)

- placený - Mgr. Nikol Urbančíková