Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Aktuální počasí

Počasí dnes:

24. 1. 2019

zata

Bude oblačno až zataženo, ojediněle slabé sněžení, přechodně až polojasno. Denní teploty -4 až 0°C. Noční teploty -4 až -8°C, při vyjasnění až -12°C.

Přehrát/Zastavit Další

Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch

Obsah

 

Vnitřní řád zájmových útvarů - s účinností od 19. 9. 2016
 



V Čachovicích dne 7.1.2019

 

Pokyn k platbě – placené kroužky ZŠ

Vážení rodiče,

děkujeme Vám, že jste přihlásili své dítě na kroužek v naší základní škole.

Žádáme o úhradu platby za kroužek na náš bankovní účet dle níže uvedeného pokynu do 31.1.2019.

Pokud platba neproběhne do 31.1.2019, dítě bude z kroužku vyloučeno.

 

Výše jednotlivé platby680 Kč/období I. - V. 2019

Číslo účtu školy: 181625201/0300

Variabilní symbol: datum nar. dítěte (tvar: ddmmrrrr = např.: 10022001)

! Pro příjemce platby: Příjmení+třída -  název zájmového kroužku (např: NOVAK 2. A - Atletika a sportovní hry)

 

Názvy kroužků naleznete, viz. níže.

 

Pozn.: Celkové vyúčtování proběhne po skončení kroužku v červnu 2016, bližší informace u paní hospodářky, Jany Knesplové na tel: 326307668

 
S poděkováním Ing. Monika Nejedlá, ředitelka školy

 


ZÁJMOVÉ KROUŽKY 2018 – 2019
 


 Kroužky v rámci školní družiny

 

1. Výtvarný kroužek - pondělí 12.45 - 14.30 (2. - 4. třída)

- v rámci ŠD (zdarma) - pouze 150,- /pololetí - příspěvek na materiál - (příspěvek převodem na účet školy) - L. Kováčová 

 

2. Zdravotnický kroužek - čtvrtek 15.30 - 16.30 (3. - 8. třída) – 2x za měsíc (vždy poslední dva čtvrtky v měsíci)

 - v rámci ŠD (zdarma) - L. Kováčová 

 

 Kroužky hrazené zákonnými zástupci
 

platba převodem na účet školy, po domluvě hotově v kanceláři školy
 

3. Hra na flétnu - pátek 11.45 - 12.30 (3. – 4. třída)

placený - Mgr. Jana Čížková


4. Hra na kytaru - pátek 13.00 - 14.00 (3. - 9. třída)

- placený - PaedDr. Ivana Illichmannová


5. Atletika a sportovní hry - úterý 14.00 - 15.00 (2. - 3. třída)

- placený – Mgr. Tomáš Kratochvíl


6. Atletika a sportovní hry - středa 14.30 - 15.30 (3. - 9. třída)

- placený – Mgr. Tomáš Kratochvíl


7. Florbal - pátek 13.00 - 15.00 (4. - 9. třída)

placený - Mgr. Radek Říha


8. Dramatický kroužek - pondělí 14.50 – 16.20 (1x za 2 týdny - v sudém týdnu), 4. - 9. třída

- placený – PaedDr. Nataša Doležalová


9. Taneční kroužek - pondělí 14.50 – 16.20 (1x za 2 týdny - v lichém týdnu), 4. - 9. třída

- placený – Mgr. Nikol Urbančíková


10. Řemeslnický kroužek - středa 13.15 - 14.45 (1x za 2 týdny), 4. - 9. třída

placený - Mgr. Radek Říha


11. Rozšiřující kurz Českého jazyka - čtvrtek 14.50 - 15.35 (9. třída)

placený - PaedDr. Stanislava Pajrová


12. Rozšiřující kurz Matematiky - středa 13.30 - 14.15 (9. třída)

placený - Mgr. Eva Čurdová


13. Kondiční cvičení - úterý 15.30 - 16.30 (5. a 7. třída)

- placený - L. Kováčová